Uw contactpersonen bij de administratie

Afdeling
Controlling

Susan Deutsch

Procuratiehouder
Commercieel manager
Manager personeelszaken

+49 46 08 / 60 75 - 510
s.deutsch@fotovoltaiek.nl
  • Controlling
  • Contractuele aangelegenheden
  • Financiële planning
  • Personeelszaken
Afdeling
Financiële en activaboekhouding

Helga Staack

Afdelingsleider financiële boekhouding

+49 46 08 / 60 75 - 530
h.staack@fotovoltaiek.nl
  • Financiële boekhouding
  • Activaboekhouding
  • Controlling
Afdeling
Crediteurenadministratie

Claudia Czech

 
+49 46 08 / 60 75 - 534
c.czech@fotovoltaiek.nl
  • Crediteurenadministratie
Afdeling
Debiteurenadministratie

Tanja Ebsen

 
+49 46 08 / 60 75 - 535
t.ebsen@fotovoltaiek.nl
  • Debiteurenadministratie
  • Aanmaningen
Fachbereich
Facturen

Jutta Ebsen

 
+49 46 08 / 60 75 - 536
j.ebsen@fotovoltaiek.nl
  • Facturen
Afdeling
Facturen / debiteuren

Mandy Bartz

Medewerker groothandel en buitenlandse handel

+49 46 08 / 60 75 - 539
m.bartz@fotovoltaiek.nl
  • Facturen
  • Debiteuren
Afdeling
Facturen

Miriam Malewski

 
+49 46 08 / 60 75 - 532
m.malewski@fotovoltaiek.nl
  • Facturen
Fachbereich
Facturen / Aanmaningen

Tatjana Naue

 
+49 46 08 / 60 75 - 537
t.naue@fotovoltaiek.nl
  • Facturen
  • Aanmaningen
Afdeling
Salarisadministratie Projectbedrijven

Nicole Wagner

 
+49 46 08 / 60 75 - 525
n.wagner@fotovoltaiek.nl
  • Salarisadministratie
  • Administratie
  • Personeelsadministratie vaste medewerkers
Afdeling
Administratie Vastgoed Stagiaires

Fenja Lippert

 
+49 46 08 / 60 75 - 520
f.lippert@fotovoltaiek.nl
  • Administratie Vastgoed
  • Verbruiksfacturering
  • Personeelsadministratie stagiaires
Afdeling
Secretariaat

Ute Meyer-Cords

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
u.meyer-cords@fotovoltaiek.nl
  • Klantenservice
  • Algemene administratie
  • Organisatie
Afdeling
Secretariaat

Alina Lubinski

 
+49 46 08 / 60 75 - 501
a.lubinski@fotovoltaiek.nl
  • Klantenservice
  • Algemene administratie
  • Organisatie
Afdeling
Controlling

Steffen Schröder

 
+49 46 08 / 60 75 - 531
s.schroeder@fotovoltaiek.nl
  • Gegevenskwaliteit
  • Plausibiliteitscontrole
  • Structuren/routines
Afdeling
Controlling

Teja Teufel

MSc

+49 46 08 / 60 75 - 538
t.teufel@fotovoltaiek.nl
  • Business Intelligence
  • Officiële statistieken
Afdeling
IT / automatisering

Lars Erichsen

MSc
Afdelingsleider

+49 46 08 / 60 75 - 496
l.erichsen@fotovoltaiek.nl
  • Systeemadministratie
  • Softwareontwikkeling
  • Digitalisering
Afdeling
Automatiseringsadministratie

Ronald Weiß

Microsoft Certified System Engineer (MCSE)
Teamleider

+49 46 08 / 60 75 - 580
r.weiss@fotovoltaiek.nl
  • Ondersteuning automatisering
  • System engineering
  • Systeemadministratie
Afdeling
IT / automatisering

Hagen Ermer

Teamleider Softwareontwikkeling

+49 46 08 / 60 75 - 485
h.ermer@fotovoltaiek.nl
  • Systeemadministratie
  • Softwareontwikkeling
  • Digitalisering