Uw contactpersonen bij projektplanning

Afdeling
Projectplanning

Arne Knicker

Afdelingsleider projectplanning

+49 46 08 / 60 75 - 183
a.knicker@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Verkoopgebied
Zweden

Annabell Möller

Dipl.-Wirt.-Ing.
Afdelingsleider projectplanning internationaal

+49 46 08 / 60 75 - 190
a.moeller@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Verkoopgebied
West (Duitsland) / Denemarken

Helge Clausen

Dipl.-Ing. (FH)
Vervangend afdelingsleider

+49 46 08 / 60 75 - 196
h.clausen@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Verkoopgebied
Midden / Middenoost/ Zuidoost (Duitsland)

Thorsten Kucht

Erkend elektrotechnicus (IHK)

+49 46 08 / 60 75 - 181
t.kucht@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Verkoopgebied
Noord (Duitsland)

Knut Jessen

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 186
k.jessen@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Fachbereich
Noordoost / Middennoord / Noordwest (Duitsland)

Jakob Endling

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 185
j.endling@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Fachbereich
Zuidwest / Middenwest (Duitsland)

Ralf Möllgaard

Gediplomeerd technisch bedrijfseconoom (IHK)

+49 46 08 / 60 75 - 185
r.moellgaard@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes
Verkoopgebied
Internationaal / Polen / Nederland

Abedalmonam Elian

B.Eng. (Hernieuwbare energie)

+49 46 08 / 60 75 - 188
a.elian@fotovoltaiek.nl
  • Projectplanning
  • Technisch advies
  • Technische offertes