Uw contactpersonen bij verzending

Afdeling
Logistiek

Stefano Arcamone

Afdelingsleider verzending / orderverzameling

+49 46 08 / 60 75 - 226
s.arcamone@fotovoltaiek.nl
  • Verwerking van rechtstreekse leveringen
Afdeling
Logistiek

Tim Plechinger

Afdelingsleider magazijn / orderverzameling

+49 46 08 / 60 75 - 224
t.plechinger@fotovoltaiek.nl
  • Magazijnbeheer
  • Coördinatie van inkomende en uitgaande goederen
  • Kwaliteitsgarantie
Afdeling
Logistiek

Michael Lenski

 
+49 46 08 / 60 75 - 220
m.lenski@fotovoltaiek.nl
  • Verwerking van rechtstreekse leveringen
Afdeling
Logistiek

Sven Lausen

 
+49 46 08 / 60 75 - 221
s.lausen@fotovoltaiek.nl
  • Verwerking van afhalingen
Afdeling
Logistiek

Andreas Jensen

 
+49 46 08 / 60 75 - 225
a.jensen@fotovoltaiek.nl
  • Verwerking van gegroepeerde goederen (nationaal)
Afdeling
Logistiek

Krister Bichels

 
+49 46 08 / 60 75 - 228
k.bichels@fotovoltaiek.nl
  • Verwerking van gegroepeerde goederen (internationaal)
Afdeling
Logistiek

Dennis Jensen

 
+49 46 08 / 60 75 - 223
d.jensen@fotovoltaiek.nl
  • Verwerking pakketzendingen
Afdeling
Transportschade / leveringsproblemen

Angela Iwan

 
+49 46 08 / 60 75 - 222
a.iwan@fotovoltaiek.nl
  • Flashdata
  • Backoffice
  • Klantenservice
  • Klachten
Afdeling
Transportschade / leveringsproblemen

Britta Goldmann

 
+49 46 08 / 60 75 - 227
b.goldmann@fotovoltaiek.nl
  • Flashdata
  • Backoffice
  • Klantenservice
  • Klachten
Afdeling
Logistiek

René Bruchbacher

 
+49 46 08 / 60 75 - 229
r.bruchbacher@fotovoltaiek.nl
  • Verzending