Menager Marketingowy (m/k/d) Polska

Dział

marketing międzynarodowy

Obszar działalności

zarządzanie marketingowe na polski rynek fotowoltaiczny

Zadania
  • Organizacja i projekt merytoryczny naszej zewnętrznej prezentacji w Polsce (internet, media społecznościowe, wideoklipy, kampanie reklamowe, seminaria, targi, druki)
  • Aktualizacje redakcyjne i tłumaczenia naszych stron internetowych (doniesienia prasowe, strefa prasowa, grafiki rynkowe, informacje o producentach itp.)
  • Zarządzanie wydarzeniami, koncepcja i wsparcie operacyjne kampanii i wydarzeń w siedzibie klienta oraz na innych imprezach takich jak targi i seminaria .
Wymagania
  • Odpowiednie szkolenie lub studia z zakresu komunikacji marketingowej, nauk o komunikacji, administracji biznesowej lub podobnych z odpowiednim ukierunkowaniem i najlepiej doświadczeniem zawodowym.
  • Mocne umiejętności komunikacyjne, dobre wyczucie .
  • Myślenie analityczne i strategiczne, kreatywność i umiejętności organizacyjne .
  • przyjazne i pewne siebie zachowanie, także w osobistych kontaktach z klientami .
  • Dobra znajomość naszego programu oraz wykorzystania wspólnego sprzętu i oprogramowania do komunikacji i ewentualnie produkcji z materiału wideo.

Biegła znajomość języka narodowego oraz języka niemieckiego przynajmniej w biznesie jest obowiązkowa. Oczekujemy również pewien entuzjazm wkładu w pracy sektorem z OZE .

Warunki ogólne
  • Rozpocznij pracę jak najszybciej
  • domowe biuro na miejscu
  • atrakcyjne dzielenie się zyskami
  • stałe zatrudnienie
  • różnorodne benefity dla pracodawcy
Czas podstawowy
  • pon. – pt. 8:30 – 17:00 (czas elastyczny do uzgodnienia z zespołem)
  • 40 godzin/tydzień (możliwe w niepełnym wymiarze godzin)
  • 30 dni urlopu lub zgodnie z przepisami krajowymi
  • pełny czas wolny zamiast nadgodzin
Aplikacja

Można złożyć życiorys pocztą lub e-mailem podając swoje oczekiwania zarobkowe. Rozpatrywane będą wyłącznie życiorysy w języku niemieckim lub angielskim.

Kontakt

EWS GmbH & Co. KG
Frau Ioana Beraldi
Am Bahnhof 20
24983 Handewitt
Niemcy
Tel.: +49 4608 60 75 – 502