Kontakt wysyłka

Dział
Logistyka

Stefano Arcamone

Kierownik działu wysyłki / kompletacji

+49 46 08 / 60 75 - 226
s.arcamone@photovoltaics.pl
  • Obsługa wysyłki Bezpośrednie dostawy
Dział
Logistyka

Tim Plechinger

Kierownik magazynu/działu kompletacji

+49 46 08 / 60 75 - 224
t.plechinger@photovoltaics.pl
  • Zarządzanie magazynem
  • Koordynacja towarów przychodzących i wychodzących
  • Zapewnienie jakości
Dział
Logistyki

Søren Preusch

 
+49 46 08 / 60 75 - 230
s.preusch@photovoltaics.pl
  • Wysyłka Obsługa Odbiór
Dział
Logistyki

Sven Lausen

 
+49 46 08 / 60 75 - 221
s.lausen@photovoltaics.pl
  • Wysyłka Obsługa Odbiór
Dział
Logistyka

Michael Lenski

 
+49 46 08 / 60 75 - 220
m.lenski@photovoltaics.pl
  • Obsługa wysyłki Bezpośrednie dostawy
Dział
Logistyki

Ilona Janke

 
+49 46 08 / 60 75 - 231
i.janke@photovoltaics.pl
  • Wysyłka Obsługa Odbiór
Dział
Logistyki

Andreas Jensen

 
+49 46 08 / 60 75 - 225
a.jensen@photovoltaics.pl
  • Obsługa wysyłkowa towarów drobnicowych w skali kraju.
Dział
Logistyki

Krister Bichels

 
+49 46 08 / 60 75 - 228
k.bichels@photovoltaics.pl
  • Obsługa wysyłek towarów drobnicowych w skali międzynarodowej
Dział
Logistyki

Isabell Hancke

 
+49 46 08 / 60 75 - 232
i.hancke@photovoltaics.pl
  • Wysyłka Obsługa Odbiór
Dział
Logistyki

Dennis Jensen

 
+49 46 08 / 60 75 - 223
d.jensen@photovoltaics.pl
  • Obsługa wysyłek paczek.
Dział
Uszkodzenia transportowe / problemy z dostawą

Angela Iwan

 
+49 46 08 / 60 75 - 222
a.iwan@photovoltaics.pl
  • Dane flash
  • Back office
  • obsługa klienta
  • Skargi
Dział
Uszkodzenia transportowe / problemy z dostawą

Britta Goldmann

 
+49 46 08 / 60 75 - 227
b.goldmann@photovoltaics.pl
  • Dane flash
  • back office
  • obsługa klienta
  • Skargi
Dział
Logistyki

René Bruchbacher

 
+49 46 08 / 60 75 - 229
r.bruchbacher@photovoltaics.pl
  • Wysyłka