Państwa osoby kontaktowe w dziale administracji

Dział
Controlling

Susan Deutsch

Upoważniony sygnatariusz
Kierownik Handlowy
Kierownik ds. zasobów ludzkich

+49 46 08 / 60 75 - 510
s.deutsch@photovoltaics.pl
  • Controlling
  • Kontrakty
  • Planowanie finansowe
  • Zasoby ludzkie
Dział
Finansowe i Księgowość majątkowa

Helga Staack

Kierownik Działu Księgowości Finansowej

+49 46 08 / 60 75 - 530
h.staack@photovoltaics.pl
  • Rachunkowość finansowa
  • Księgowość środków trwałych
  • Kontrolowanie
Dział
Zobowiązania

Claudia Czech

 
+49 46 08 / 60 75 - 534
c.czech@photovoltaics.pl
  • Zobowiązania
Dział
Faktury / Dunning

Tanja Ebsen

 
+49 46 08 / 60 75 - 535
t.ebsen@photovoltaics.pl
  • Faktury
  • Dunning
Dział
Rachunki

Jutta Ebsen

 
+49 46 08 / 60 75 - 536
j.ebsen@photovoltaics.pl
  • Faktury
Dział
Rachunki

Miriam Malewski

 
+49 46 08 / 60 75 - 532
m.malewski@photovoltaics.pl
  • Faktury
Dział
Zobowiązania / Faktury

Tatjana Naue

 
+49 46 08 / 60 75 - 537
t.naue@photovoltaics.pl
  • Zobowiązania
  • Faktury
Dział
Księgowość płacowa Firmy projektowe

Nicole Wagner

 
+49 46 08 / 60 75 - 525
n.wagner@photovoltaics.pl
  • Księgowość płac
  • Praca biurowa
  • Przetwarzanie personelu dla stałych pracowników
Dział
Zarządzanie nieruchomościami Stażyści

Fenja Lippert

 
+49 46 08 / 60 75 - 520
f.lippert@photovoltaics.pl
  • Zarządzanie nieruchomościami
  • Rozliczenie zużycia
  • Postępowanie kadrowe dla stażystów
Dział
Sekretariat

Ute Meyer-Cords

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
u.meyer-cords@photovoltaics.pl
  • Obsługa klienta
  • Administracja ogólna
  • Organizacja
Dział
Sekretariat

Alina Lubinski

 
+49 46 08 / 60 75 - 501
a.lubinski@photovoltaics.pl
  • Obsługa klienta
  • Administracja ogólna
  • Organizacja
Dział
Kontrola

Steffen Schröder

 
+49 46 08 / 60 75 - 531
s.schroeder@photovoltaics.pl
  • Jakość danych
  • Plausibility check
  • Struktury/Rutyny
Dział
Controlling

Teja Teufel

MSc

+49 46 08 / 60 75 - 538
t.teufel@photovoltaics.pl
  • Business Intelligence
  • Oficjalne statystyki
Dział
IT / EDV

Lars Erichsen

MSc
Kierownik działu

+49 46 08 / 60 75 - 496
l.erichsen@photovoltaics.pl
  • Administracja systemem
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Administracja IT

Ronald Weiß

Certyfikowany inżynier systemowy Microsoftu (MCSE)
Kierownik zespołu

+49 46 08 / 60 75 - 580
r.weiss@photovoltaics.pl
  • EDV-Support
  • Inżynieria systemu
  • Administracja systemu
Dział
IT / EDV

Hagen Ermer

Kierownik Działu Rozwoju Oprogramowania

+49 46 08 / 60 75 - 485
h.ermer@photovoltaics.pl
  • Administracja systemem
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja