Osoby kontaktowe w dziale marketingu

Dział
Sprzedaż i marketing

Stefan Ebert

MSc – Studia na kierunku zarządzanie
Kierownik sprzedaży i marketingu

+49 46 08 / 60 75 - 420
s.ebert@photovoltaics.pl
  • Analiza rynku
  • Rozwój strategii
  • Zarządzanie budżetem
Dział
Marketing

Fabian Heuer

Kierownik Działu Marketingu

+49 46 08 / 60 75 - 495
f.heuer@photovoltaics.pl
  • Koordynacja zespołu
  • Public Relations
  • Marketing międzynarodowy
Dział
Edycja / Organizacja

Ina Todt

MSc – European Studies

+49 46 08 / 60 75 - 493
i.todt@photovoltaics.pl
  • Edycja
  • Wydarzenia i targi
  • Koncepcja
Dział
Projektowanie mediów

Martin Röschmann

 
+49 46 08 / 60 75 - 491
m.roeschmann@photovoltaics.pl
  • projektowanie stron internetowych
  • Projektowanie animacji
  • Edycja wideo i obrazów
Dział
Multimedia

Dylan Briese

 
+49 46 08 / 60 75 - 486
d.briese@photovoltaics.pl
  • Projekt animacji
  • Produkcja wideo
  • Edycja obrazu
Dział
Marketing Management Szwecja

Eva-Maria Diehl

 
+49 46 08 / 60 75 - 488
e.diehl@photovoltaics.pl
  • Edycja
  • Wydarzenia i targi
  • Międzynarodowe kontakty z prasą
Dział
Budowa stoisk targowych

Heiko Brodersen

 
+49 46 08 / 60 75 - 592
h.brodersen@photovoltaics.pl
  • Wydarzenia kulturalne i targi
  • Pracownik rzemieślniczy
  • Magazyn i logistyka targowa