Ihre Ansprechpartner im Einkauf

Dział
Zarządzanie jakością i produktem

Moritz Winner

Dipl.-Ing. (FH)
Kierownik ds. zakupów i operacji

+49 46 08 / 60 75 - 162
m.winner@photovoltaics.pl
  • Wytyczne techniczne
  • Rozpatrywanie skarg
  • Zapewnienie jakości
Dział
Zakupy

Paul Haustein

Dipl.-Wirtschaftsing. (FH)
Lider zespołu Zakupy

+49 46 08 / 60 75 - 551
p.haustein@photovoltaics.pl
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Planowanie dostaw
  • Zapewnienie jakości
Dział
Zakupy operacyjne

Yannik Löbbert

B. Eng.
Kierownik ds. zarządzania portfelem

+49 46 08 / 60 75 - 558
y.loebbert@photovoltaics.pl
  • Zarządzanie portfelem
  • Reklamacje produktów
  • Zamawianie
Fachbereich

Stefan Pingel

 
+49 46 08 / 60 75 - 559
s.pingel@photovoltaics.pl
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Planowanie dostaw
  • Skargi
Dział
Rozwój biznesu

Jan Paul Dahm

M. Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 553
p.dahm@photovoltaics.pl
  • Rozwój portfolio
  • Zarządzanie jakością
  • Digitalizacja
Fachbereich
Zarządzanie danymi dotyczącymi produktów

Sven Möller

 
+49 46 08 / 60 75 - 557
s.moeller@photovoltaics.pl
  • Dane produktu
  • Digitalizacja
  • Zarządzanie jakością
Dział
Zakupy operacyjne

Marc Annuschat

 
+49 46 08 / 60 75 - 554
m.annuschat@photovoltaics.pl
  • Realizacja zamówienia
  • Planowanie dostaw
  • Zapewnienie jakości
Dział
Zakupy operacyjne

Arne Boldt

 
+49 46 08 / 60 75 - 552
a.boldt@photovoltaics.pl
  • Realizacja zamówienia
  • Planowanie dostaw
  • Zapewnienie jakości