Er kontaktperson - Offertavdelningen

Avdelning
Offertavdelningen

Arne Knicker

Avdelningschef projektplanering

+49 46 08 / 60 75 - 183
a.knicker@fotovoltaik.se
  • Rådgivning
  • Offertbearbetning
  • CAD-representationer
Försäljningsområde
West / MitteWest / Südwest (Tyskland) / DK / SWE / International

Helge Clausen

MSc. (FH)

+49 46 08 / 60 75 - 196
h.clausen@fotovoltaik.se
  • Rådgivning
  • Offertbearbetning
  • CAD-representationer
Avdelning
Offertavdelningen

Annabell Moeller

Dipl.-Wirt.-Ing.
Avdelningschef Project Planning International

+49 46 08 / 60 75 - 190
a.moeller@fotovoltaik.se
  • Rådgivning
  • Offertbearbetning
  • CAD-representationer
Försäljningsområde
Mitte / MitteOst / SüdOst (Tyskland)

Thorsten Kucht

Certifierad eltekniker (IHK)

+49 46 08 / 60 75 - 181
t.kucht@fotovoltaik.se
  • Rådgivning
  • Offertbearbetning
  • CAD-representationer
Försäljningsområde
Nord / NordMitte (Tyskland)

Knut Jessen

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 186
k.jessen@fotovoltaik.se
  • Rådgivning
  • Offertbearbetning
  • CAD-representationer
Försäljningsområde
NordOst / NordWest (Tyskland)

Jakob Endling

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 185
j.endling@fotovoltaik.se
  • Rådgivning
  • Offertbearbetning
  • CAD-representationer