Dine kontaktpersoner - Projektering

Fagområde
Projektering

Arne Knicker

Afdelingsleder projektplanlægning

+49 46 08 / 60 75 - 183
a.knicker@fotovoltaik.dk
  • Rådgivning
  • Tilbud & projektering
  • CAD-tegninger
Ansvarlig for
West / MitteWest / SüdWest (Tyskland) / Danmark / Sverige / International

Helge Clausen

Dipl.-Ing. (FH)

+49 46 08 / 60 75 - 196
h.clausen@fotovoltaik.dk
  • Rådgivning
  • Tilbud & projektering
  • CAD-tegninger
Fagområde
Projektering

Annabell Moeller

Dipl.-Wirt.-Ing.
Afdelingsleder Project Planning International

+49 46 08 / 60 75 - 190
a.moeller@fotovoltaik.dk
  • Rådgivning
  • Tilbud & projektering
  • CAD-tegninger
Ansvarlig for
Mitte / MitteOst / SüdOst (Tyskland)

Thorsten Kucht

Certificeret elektrotekniker (IHK)

+49 46 08 / 60 75 - 181
t.kucht@fotovoltaik.dk
  • Rådgivning
  • Tilbud & projektering
  • CAD-tegninger
Ansvarlig for
Nord / NordMitte (Tyskland)

Knut Jessen

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 186
k.jessen@fotovoltaik.dk
  • Rådgivning
  • Tilbud & projektering
  • CAD-tegninger
Ansvarlig for
NordOst / NordWest (Tyskland)

Jakob Endling

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 185
j.endling@fotovoltaik.dk
  • Rådgivning
  • Tilbud & projektering
  • CAD-tegninger