Uw contactpersonen bij inkoop

Afdeling
Kwaliteits- en productbeheer

Moritz Winner

Dipl.-Ing. (FH)
Inkoop en Operations Manager

+49 46 08 / 60 75 - 162
m.winner@fotovoltaiek.nl
  • Technische richtlijnen
  • Klachtenbehandeling
  • Kwaliteitsborging
Afdeling
Inkoopafdeling

Paul Haustein

Dipl.-Wirtschaftsing. (FH) Teamleider inkoopafdeling

+49 46 08 / 60 75 - 551
p.haustein@fotovoltaiek.nl
  • Orderbeheer
  • Leveringsplanning
  • Kwaliteitsborging
Afdeling
Portefeuillebeheer / Klachten over producten

Yannik Löbbert

B. Eng.
Teamleider Portefeuillebeheer

+49 46 08 / 60 75 - 558
y.loebbert@fotovoltaiek.nl
  • Portefeuillebeheer
  • Klachten over producten
  • Bestellen
Afdeling

Stefan Pingel

 
+49 46 08 / 60 75 - 559
s.pingel@fotovoltaiek.nl
  • Bestellen
  • Leveringsplanning
  • Klachten
Afdeling
Bedrijfsontwikkeling

Jan Paul Dahm

M. Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 553
p.dahm@fotovoltaiek.nl
  • Portefeuilleontwikkeling
  • Kwaliteitsbeheer
  • Digitalisering
Fachbereich
Beheer van productgegevens

Sven Möller

 
+49 46 08 / 60 75 - 557
s.moeller@fotovoltaiek.nl
  • Productgegevens
  • Digitalisering
  • Kwaliteitsbeheer
Afdeling
Operationele inkoop

Marc Annuschat

 
+49 46 08 / 60 75 - 554
m.annuschat@fotovoltaiek.nl
  • Orderverwerking
  • Planning van de levering
  • Kwaliteitsgarantie
Afdeling
Operationele inkoop

Arne Boldt

 
+49 46 08 / 60 75 - 552
a.boldt@fotovoltaiek.nl
  • Orderverwerking
  • Planning van de levering
  • Kwaliteitsgarantie