Dina kontaktpersoner - Projektplanering

Avdelning
Offertavdelningen

Arne Knicker

Avdelningschef projektplanering

+49 46 08 / 60 75 - 183
a.knicker@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Sverige

Annabell Möller

Dipl.-Wirt.-Ing.
Avdelningschef Project Planning International

+49 46 08 / 60 75 - 190
a.moeller@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
West (Tyskland) / Danmark

Helge Clausen

MSc. (FH)

+49 46 08 / 60 75 - 196
h.clausen@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Mellan / Mellan-Ost / Sydost (Tyskland)

Thorsten Kucht

Certifierad eltekniker (IHK)

+49 46 08 / 60 75 - 181
t.kucht@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Nord / Nord-Mellan (Tyskland)

Knut Jessen

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 186
k.jessen@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Nordost / Nordväst (Tyskland)

Jakob Endling

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 185
j.endling@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Nordost / Nordväst (Tyskland)

Jakob Endling

B.Eng.

+49 46 08 / 60 75 - 185
j.endling@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Internationellt / Nederländerna

Abedalmonam Elian

B.Eng. (Förnybar energi)

+49 46 08 / 60 75 - 188
a.elian@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter
Försäljningsområde
Internationellt / Polen

Beata Deyerling

Dipl.-Ing. (FH)

+49 46 08 / 60 75 - 182
b.deyerling@fotovoltaik.se
  • Projektering
  • Teknisk rådgivning
  • Tekniska offerter